Pompa ciepła NETSU

Środowisko, nasze otoczenie i bieg życia. Decyzje, których słuszność długo procentuje w życiu. Bycie razem, by móc czerpać z każdej wspólnej chwili. Spacer po plaży, wspólne gotowanie i rodzinne śniadanie, podróże, które zawsze kończą się w domu. Pompa ciepła NETSU to urządzenie wpasowujące się we współczesne eko-trendy.

Najistotniejsze jest jednak to, że jest wynalazkiem innowacyjnym, ergonomicznym i prostym do instalacji. Obsługa pompy odbywa się bez udziału użytkownika, co gwarantuje oszczędność czasu, komfort i wygodę. Po stronie właściciela pozostaje tylko ustawienie wymaganej temperatury na termostacie. Istnieje także możliwość ustawienia regulacji pogodowej oraz różnych wartości temperatur w ciągu doby. Metoda pozyskiwania ciepła jest coraz bardzo efektywna – a co ważne – opłacalna. Instalacja pompy ciepła generuje duże oszczędności w skali roku.

Spółka NETSU S.A. jest częścią grupy Berg Holding S.A., w której scalone są marki o różnych profilach działania. Prócz inwestycji w OZE firma sukcesywnie rozwija swoją działalność w innych obszarach.

www.netsu.pl