poznaj nas
NETSU - Czyste ciepło
Pod marką NETSU kryją się wydajne i innowacyjne pompy ciepła z 7-letnią gwarancją – ekologiczne rozwiązania służące do ogrzewania Waszych domów i biur. Nowoczesne techniki jakie zastosowaliśmy w pompach typu SPLIT i MONOBLOK gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy przyjaźni środowisku naturalnemu co potwierdza wpis na zieloną listę referencyjną uprawniający do otrzymania refundacji zakupu. Spełniamy również oczekiwania związane z rynkiem HVACR. Oferujemy szereg produktów dostosowanych do Waszych potrzeb. Stawiamy na prostotę użytkowania oraz małą awaryjność. NETSU kroczy ku przyszłości proponując interesującą eko-alternatywę dla ogrzewania węglowego, gazowego czy elektrycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
poznaj nas - zobacz film
Pozwól nam się ugościć!
Zapraszamy Cię do świata NETSU
W centrum Katowic, przy ul. Kopernika mieści się showroom NETSU. To miejsce, w którym możesz na żywo zobaczyć pompy ciepła, porozmawiać z naszymi specjalistami i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Przeprowadzimy bezpłatny audyt techniczny Twojej nieruchomości, by móc dobrać odpowiednie urządzenia do Twoich potrzeb.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła koniecznie odwiedź NETSU. Dzięki specjalnie przygotowanej instalacji zademonstrujemy Ci zasady działania, sterowanie a także możliwości urządzeń.

NETSU to pewność

7 lat gwarancji na urządzenia marki NETSU

Czynnik R32 – szeroki zakres temperatur pracy

Dwa obiegi grzewcze w standardzie

Taca ociekowa i grzałka tacy ociekowej w standardzie

Moduł Wi-Fi w standardzie

Aplikacja mobilna do sterowania urządzeniem

SG Ready

Komplet wyposażenia – zasobniki, bufory, grupy pompowe, naczynia wzbiorcze, grupy bezpieczeństwa cwu, wsporniki do montażu itp.

Pompy ciepła NETSU z czynnikiem R32

wysoka wydajność

większa efektywność urządzeń

znikome oddziaływanie na środowisko

niskie koszty serwisowe

niższa zapalność

Podróż

Każdego dnia wychodzicie poza swoją strefę komfortu. Codziennie, po usłyszeniu budzika zrywacie się i biegniecie do pracy. Zmarznięci i zmęczeni mijacie na drodze setki twarzy. Są to ludzie tacy jak Wy – ludzie, którzy z pośpiechem realizują zadania, nakreślone przez rzeczywistość. Wszyscy dążycie do określonego celu. Chcecie urzeczywistniać swoje zamierzenia. Planujecie i marzycie. Wierzycie, że świat stoi przed Wami otworem. Musicie włożyć tylko trochę wysiłku, aby poczuć się spełnionym. Komfort i bezpieczeństwo są na wyciągnięcie ręki wystarczy po nie sięgnąć.

Dom

Definiuje Was droga - każdy ma swoją. Ruszcie więc w podróż na podbój świata. Jesteście przecież tacy odważni. Na samym końcu, gdy już osiągniecie to co zaplanowaliście - wróćcie do swoich domów. Dom to azyl. Nieważne, że za oknem szaleje zimny wiatr fiordów skandynawskich. Tutaj możecie rozprostować nogi po ciężkim maratonie, oczyścić głowę z niesnasek, zacząć układać w albumach swoje sukcesy.

Ciepło

Nie zawsze jest łatwo i nie zawsze wszystko będzie szło po Waszej myśli. W każdym momencie, gdy tego potrzebujecie jesteśmy z Wami. Jesteśmy energią, której nie widać, ale możecie nas poczuć. Jesteśmy ciepłem, które w chłodne poranki pozwala wybiec na spotkanie kolejnemu dniu. Jesteśmy komfortem, bo dzięki nam nie musicie się martwić o swoje samopoczucie. Jesteśmy bezpieczeństwem, bo ekologia to nasz priorytet. Jesteśmy Waszym czystym ciepłem. Jesteśmy NETSU.